EWC SP. Z O.O.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej w produkcji systemów stabilizujących do pralek oraz betonowych obciążników przeciwwagowych do urządzeń AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.002.ŁÓDŹ
Czas pracy - 8 h (40 godzin w tygodniu)
Wynagrodzenie - 2700 zł netto/m-c -okres próbny, po okresie próbnym 2900 zł netto/m-c
Zakres obowiązków:
• produkcja betonowych elementów zgodnie z ustalonym procesem
• kontrola jakości produktu
• dbanie o stanowisko pracy- czyszczenie form
• czynności konserwacyjne oraz inne prace na terenie zakładu

Wymagania:

Wymagania:
• chęć do pracy fizycznej
• predyspozycje fizyczne
• zdolność szybkiego uczenia się
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
• umowa o pracę
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzi
• atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń:
737 472 890
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTkzOTNfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:14-09-2018
  • • Data zamieszczenia:22-08-2018

FAQ-Pomoc Kontakt