PROWORK
Logo Pracodawcy

Chcesz zamieszkać w Hiszpanii i nauczyć się języka? Zostań Au pair!

Stanowisko:

Podróż językowa Hiszpania! Nauka języka i praca Au pair

Miejsce pracy: Polska, , Madryt

Opis stanowiska:

Rodzina hiszpańska z 2 dzieci w wieku 4 i 12 lat zaprosi Au pair od października 2018. Rodzina mieszka w Madrycie.  Au Pair będzie sprawowała samodzielną opiekę nad dziećmi 30h/tyg. Ważne jest, by przyszła niania umiała biegle angielski.
Zostań Au Pair w Europie  i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Termin rozpoczęcia: październik 2018

Wymagania:

wiek uczestnika Au pair Hiszpania 18 - 29 lat
Dobra znajomość j. hiszpańskiego lub j.angielskiego
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną
prawo jazdy

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:
9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair, pobyty u rodzin 2-3 mies.
Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii
Kontrakt 6-12 m-cy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-09-2018
  • • Data zamieszczenia:15-09-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt