HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Inżynier Wtrysku

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Twoja następna firma to nowoczesna, globalna firma produkująca rozwiązania oświetleniowe dla branży automotive. Podjęła ona decyzję o budowie swojej kolejnej fabryki w Lublinie.
Twoje następne stanowisko to Inżynier Wtrysku, który ma w nowej fabryce zajmować się technologią wtrysku w wyszczególnionych obszarach: rozwoju PFMEA, tworzenia i aktualizowania planów kontrolnych dla operacji procesu produkcyjnego oraz ustalania procedur i warunków produkcji. Istotnym elementem pracy będzie ponadto dbanie o polepszanie wskaźników dotyczących odpadu, wykorzystania maszyn, cykli czasowych oraz wprowadzanie odpowiednich zmian w dokumentacji. W zakres obowiązków wchodzą projektowanie specyfikacji dla nowego oprzyrządowania oraz wspieranie wprowadzania nowych produktów. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za szkolenie i kierowanie pracownikami produkcyjnymi w zakresie procesów technologicznych.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Niezbędne są wiedza i umiejętności z zakresu produkcji z wykorzystaniem form wtryskowych. Te kwalifikacje powinny być poparte doświadczeniem w branży (przy minimalnym wykształceniu średnim technicznym) i/lub specjalistycznym wykształceniem wyższym (preferowane Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub kierunki pokrewne). Wymagana jest znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B. Potrzebna jest dobra obsługa programów pakietu Office oraz MS Project. Właściwy Kandydat jest odporny na stres, dobrze organizuje pracę i zarządza czasem, chętnie szuka możliwości ulepszeń a także przejawia zdolności przywódcze i uczenia innych. Ważna na tym stanowisku jest gotowość do angażowania się w pracę (jak np. nastawianie sprzętu) oraz odbycia 3-miesięcznego szkolenia wyjazdowego (powroty na weekend do domu).
Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje możliwość udziału w projekcie typu 'greenfield' i pracę dla globalnej firmy o rozpoznawalnej marce. Ponadto dla Kandydata jest przewidziane wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i atrakcyjny pakiet benefitów.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1112093
  • • Data aktualizacji:09-11-2018
  • • Data zamieszczenia:21-09-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita