Tom Sp. z o.o.

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Nowa Sól

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: kierowca 2017
Poszukujemy kierowców do obsługi naszej floty transportowej na lokalnych trasach. Codziennie rozpoczęcie i zakończenie pracy w Nowej Soli / Głogowie. Nowoczesna flota (Scania).

Wymagania:

Wymagania:
- Prawo jazdy kat C+E
- aktualny kurs na przewóz rzeczy
- elektroniczna karta kierowcy
- aktualne badania psychologiczne
- aktualne badania lekarskie
- zaświadczenie o niekaralności
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu auta typu "hakowiec"

Oferujemy:

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Nowe samochody
- pracę na miejscu - codzienne powroty do Nowej Soli / Głogowa

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjEyMzJfMF8yMjI0
  • • Data aktualizacji:09-11-2018
  • • Data zamieszczenia:12-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt