Perspektiva

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281. Od wielu lat pomagamy Polskim pracownikom przemysłu mięsnego w znalezieniu zatrudnienia na terenie Holandii, Belgii, Niemiec i Polski. Pracę za naszym pośrednictwem znalazło ponad 3000 osób.
Jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie w branży mięsnej zgłoś się do nas, a postaramy się dobrać miejsce pracy odpowiednie do twoich kwalifikacji!!

Stanowisko:

Rzeźnik

Miejsce pracy: zagranica, , Rotterdam, Eindhoven,

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
POSZUKUJEMY:
• Rzeźnik Ubój wieprzowy
• Rzeźnik rozbiór półtusz wieprzowych na elementy
• Rozbieracz / wykrawacz szynek, łopatek, schabów boczków
• Osoby z doświadczeniem przy klasyfikacji wieprzowiny zwłaszcza szynek
• Rozbieracz / wykrawacz cielęciny, wołowiny
• Osoby z doświadczeniem przy klasyfikacji wołowiny, cielęciny
• Osoby z doświadczeniem lub na przeszkolenie do skórowania bydła i cieląt
• Pomocników rzeźników na prace porządkowe, pakowanie, obsługę maszyn skórujących i odtłuszczających

Wymagania:

WYMAGANIA:
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie rzeźnika
• Mile widziane ukończenie szkoły kierunkowej.
• Dobrego stanu zdrowia i chęci do pracy

Oferujemy:

OFERTA:
• Przykładowe stawki (po odliczeniu wszystkich kosztów):
• Trybowanie wołowiny (głownie zady) 2500-3000 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Trybowanie cielęciny 1800-2200 euro netto, za cztery tygodnie pracy
• Klasowanie wołowiny od 1500-1900 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Ubój wieprzowy od 1500-2000 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Trybowanie szynek wieprzowych od 1500 euro netto za 144 godziny plus nadgodziny
• Rozbiór półtusz w małym zakładzie na stołach: 1600 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Rozbiór półtusz w małym zakładzie na stołach (nocki) 1800 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Klasowanie wieprzowiny 1200-1400 euro netto za cztery tygodnie pracy
• Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich z płatnymi urlopami i chorobowym i składkami holenderskimi
• Możliwość pracy na dłuższy okre
• Atrakcyjne zarobki uzależnione od umiejętności
• Zagwarantowane zakwaterowanie. Dla osób z dużym doświadczeniem często bezpłatne
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
• Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• Opieka polskich koordynatorów.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt
lub kontakt Tel. 606 597 343, 061 28 27 252,
Jeżeli masz doświadczenie wyślij smsa na nr tel.: 606597343 oddzwonimy ze szczegółami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:MTk0NzVfMF8yNTE3
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:11-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt