CCIG Group

Żeby pracować w naszej firmie:
- nie musisz mieć doświadczenia w call center
- nie musisz znać technik sprzedażowych, wszystkiego Cię nauczymy
- nie stresujemy siebie i Ciebie :)

Stanowisko:

Studia + praca - u Nas się opłaca

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Oferujemy natomiast wiele:
- dla tych, którzy szukają możliwości rozwoju
- dla tych, którzy studiują dziennie/zaocznie: elastyczny grafik
- dla tych, którzy martwią się, że nie dadzą rady: szczegółowe szkolenie wstępne
- dla tych, którzy lubią spać: pracę popołudniami, lub trochę rano i trochę wieczorem

Wymagania:

Do tego wszystkiego: stała stawka za godzinę współpracy (13,70zł brutto) oraz premie. A już po przepracowaniu 300 godzin otrzymasz STAŻOWE i dofinansowanie na dojazd do pracy!
Podsumowując, poszukujemy otwartych i uśmiechniętych Studentów oraz Uczniów do pracy jako Konsultant telefoniczny - konkretnie wykonujemy połączenia do stałych Klientów z zakresu branży telefonii komórkowej oraz sprzedajmy usługi i oferty. Pomagamy, służymy wiedzą i pomocą.

Oferujemy:

Tak więc jeśli jesteś Studentem zaocznym lub dziennym i masz sporo czasu wolnego, czekamy na Ciebie :)
O resztę (bo to nie wszystko) dopytaj na spotkaniu w sprawie pracy, od którego dzieli Cię tylko jedno -> wysłanie CV :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MjIxNTdfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:11-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt