Pizza Hut

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to Pizza Hut, KFC, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1700 restauracjami i kawiarniami w 16 krajach, zatrudniając ponad 30 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę "Bring Fun to Life!" dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

Stanowisko:

Pracownik restauracji Pizza Hut Express Sadyba Best Mall

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
TWOJE ZADANIA:
  • Wyjątkowa obsługa Naszych Gości
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami Pizza Hut
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole

Wymagania:

OCZEKUJEMY:
  • Pozytywnej energii, zaangażowania, chęci nauki
  • Otwartości i komunikatywności
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

GWARANTUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze
  • Indywidualne szkolenie w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska
  • Realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę lub zlecenie
  • Elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w wyjątkowych cenach tylko dla naszych pracowników
  • Premie za wyniki i osiągnięcia, nagrody w konkursach
  • Premię za polecanie Przyjaciół do pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MjQxMTFfMF8yNjA5
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:11-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt