ETC Group Sp. z o.o.

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach spółki ETC Group, dla Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje Kandydatów do pracy.

Stanowisko:

Praca dla ucznia / studenta - Myszków

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Myszków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 0202
JAKO PRACOWNIK MAGAZYNU / PAKOWACZ BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
  • rozkładanie palety do kompletacji
  • przepakowywanie towarów zgodnie z określonymi schematami
  • układanie produktów na palety

Wymagania:

JEŚLI:
  • posiadasz książeczkę sanepid. (lub jesteś gotowy do jej wyrobienia)
  • cechują Cię zdolności manualne
  • nie boisz się pracy fizycznej
  • posiadasz status ucznia / studenta

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 14-16 zł brutto / godz.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik czasu pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
NIE POSIADASZ STATUSU UCZNIA / STUDENTA, LECZ AKCEPTUJESZ ELASTYCZNY GRAFIK CZASU PRACY? WYŚLIJ DO NAS CV!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:praktyka/staż
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjE0NzdfMF8yNjE5
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:11-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt