HUNTERS Sp. z o.o.

ako Hunters® działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Wyry

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Obowiązki:
• zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu
• reagowanie na zagrożenia
• przestrzeganie procedur
• współpraca z Klientem

Wymagania:

Kwalifikacje:
• niekaralność
• Wysoki poziom kultury osobistej
• dyspozycyjność
• komunikatywność

Oferujemy:

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe
• benefity pozapłacowe
• możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
• możliwość awansu w strukturach firmy
• praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy
• dla najlepszych - możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony
• możliwość uczestniczenia w grupach hobbystycznych
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 16:00.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ochrona - security
  • • Nr Ref.:MjEyODJfMF8yNjQx
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:12-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt