Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.
Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.
Posiadamy interesującą ofertę pracy w Wielkiej Brytanii na okres 16 tygodni w magazynie odzieżowym z siedzibą w West Yorkshire (South Elmsall).
Szybka okazja na zarobienie pieniędzy. Wyjazd w październiku.
Kontrakt na 16 tygodni lub więcej.
Zwrot kosztów biletu za samolot.
Udzielamy zaliczki na koszty zamieszkania w początkowym okresie zatrudnienia £250

Stanowisko:

Łatwa praca w Anglii - zwracamy koszt dojazdu

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Praca będzie polegać na:
• Zbieraniu i pakowaniu zamówień
• Odbieraniu i lokowaniu ubrań
• Wysyłaniu zamówień klientom
• Ogólnych obowiązkach magazynowych

Wymagania:

Idealny kandydat:
• Mówi komunikatywnie po angielsku
• Jest zmotywowany do pracy
• Lubi pracę w zespole
• Gotowy do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

Co oferujemy:
• Darmowy transport do Wielkiej Brytanii (zwrot kosztów lotu)
• Gwarantowane godziny pracy
• Potencjalny dodatkowy zysk w wysokości do £1600 * w premii za wyniki
• Możliwość nadgodzi
• Pomoc w zakwaterowaniu
• 7,83 GBP za godzinę (po 12 tygodniach stawka 8.31 GBP)
• Pomoc przy adaptacji w nowym środowisku
• Pełne szkolenie (doświadczenie nie jest wymagane)
Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że:
- Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk2MzBfMF8yNzI0
  • • Data aktualizacji:12-10-2018
  • • Data zamieszczenia:11-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt