Idea HR Group

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta, renomowanej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. serwisu

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 019/10/2018
Jeśli chcesz:
  • Mieć zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mieć możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracować w miłej i przyjaznej atmosferze

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z techniczną obsługą klienta
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Komunikatywność i nastawienie na wysokie standardy obsługi Klienta
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Świadczyć kompleksową i profesjonalną obsługę klienta
  • Monitorować i obsługiwać zamówienia i reklamacje
  • Udzielać technicznego wsparcia klientom w zakresie oferty asortymentowej
  • Współpracować z pozostałymi działami w firmie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjQ3MzNfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:09-11-2018
  • • Data zamieszczenia:19-10-2018

FAQ-Pomoc Kontakt