Adecco Poland Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży technologii basenowych i fontann poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy w branży basenowej

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: IS/11/2018/WA2/AF
Główne zadania i obowiązki:
  • wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody basenowej
  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi oraz firmami instalacyjnymi i wykonawczymi
  • prowadzenie negocjacji, rejestrów i raportów handlowych
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla klientów
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi i nowo pozyskanymi klientami

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego na kierunkach: inżynieria chemiczna, ochrona środowiska, specjalizacje z chemii, uzdatniania wody i pokrewne
  • doświadczenia w sprzedaży w branży uzdatniania wody - mile widziana praca w branży basenów i fontann
  • umiejętności czytania analizy wody i dobierania odpowiednich procesów technologicznych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym komunikatywnym
  • gotowości do pracy mobilnej i podróży służbowych

Oferujemy:

Na co możesz liczyć:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia przy realizacji zaawansowanych technologicznie projektach
  • atrakcyjne, regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • premie
  • pakiet medyczny
  • narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjgwMDIzXzBfMTY4OA==
  • • Data aktualizacji:09-11-2018
  • • Data zamieszczenia:02-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt