Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 20 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.
Działamy uczciwie, a w centrum naszych zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potrzeby.

Stanowisko:

ELEKTRYK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Miejsce pracy: zagranica, , Berlin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres zadań:
elektryka mieszkaniowa (kompleksowa obsługa w zakresie prac instalacyjnych w nowym i starym budownictwie) lub przemysłowa
- montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych
- prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd, włączniki, przełączniki elektryczne)
- przeprowadzanie pomiarów oraz przyłączeń

Wymagania:

Wymagania:
- zawód elektryk/elektromonter oraz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku elektryka
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!

Oferujemy:

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w Niemczech - umowa o pracę na warunkach niemieckich
- stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki - łącznie ok. 9,60 EUR netto/na rękę!
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
- pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
- prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
- dobre i stabilne warunki pracy
- możliwość długofalowej współpracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:MjA0NTdfMF8yNjk1
  • • Data aktualizacji:16-11-2018
  • • Data zamieszczenia:02-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt