KFC

Masz trochę wolnego czasu,który chciałbyś/-ałabyś produktywnie wykorzystać , a może szukasz stabilizacji zawodowej ??
Chcesz pogodzić naukę z pracą? - Zapraszam do współpracy:)
Wiem, że masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu, dlatego daj się poznać!
Dołącz do Nas i bądź częścią Mojego Zespołu :))

Stanowisko:

Restauracja KFC w Ostrowie poszukuje pracowników

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje zadania
• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania:

Nasze oczekiwania
• Otwartość i komunikatywność
• Pozytywna energia i pomysłowość
• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
• Wyznaczanie ambitnych celów

Oferujemy:

Nasza oferta
• Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
• Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju, praca na umowę zlecenie / umowę o pracę
• Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb,to Ty decydujesz ile dni w tygodniu pracujesz ;)
• Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Oferta dotyczy również pracowników po 50 roku życia oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:Mzg3NzBfMF8yNjEw
  • • Data aktualizacji:09-11-2018
  • • Data zamieszczenia:07-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt