Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Nie boisz się pracy fizycznej?
Interesuje Ciebie praca wielozmianowa?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to właśnie szukamy Ciebie!
Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stanowisko:

Produkcja - 3000 zł brutto!

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: OLP/09/2018/PZN
Do Twoich zadań będą należeć :
  • przenoszenie towaru na paletach oraz ich rozładunek,
  • czyszczenie maszyn pakujących,
  • wypełnianie bieżących poleceń przez przełożonego.

Wymagania:

Wymagania, które oczekujemy od Ciebie:
  • książeczka SANEPIDu,
  • uprawnienia na wózki widłowe - będzie dodatkowym atutem,
  • brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężkich towarów.

Oferujemy:

Oferujemy Tobie:
  • umowę o pracę tymczasową na dłuższy okres!
  • miłą oraz przyjazną atmosferę,
  • pracę wielozmianową - 6-14 , 14-22 , 22-6 oraz możliwość nadgodzin.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania skontaktuj się po numerem : 723 390 081.
Poleć ofertę znajomym!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjgyMTQwXzBfMTY4OA==
  • • Data aktualizacji:16-11-2018
  • • Data zamieszczenia:08-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt