DAAR Personal Service GmbH

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. DAAR Personal Service Gmbh w branży rekrutacyjnej działa od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.
Obecnie poszukujemy pracowników do Niemiec na stanowisko:

Stanowisko:

Glazurnik

Miejsce pracy: zagranica, , 55283 Nierstein

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: GL/DE/2018
Zadania:
• przygotowanie powierzchni pod układanie płytek
• docinanie, układanie płytek
• fugowanie
• dokładność i precyzja na stanowisku pracy

Wymagania:

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację na stanowisku pracy (w kwestiach formalnych możesz liczyć na wsparcie naszego biura)
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Możliwość wyjazdu samochodem oraz posiadanie podstawowych narzędzi do pracy
Oferujemy stałą współpracę!

Oferujemy:

Zapewniamy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie od pierwszego dnia trwania umowy, pełne składki, dostęp do niemieckich świadczeń).
• Stawkę godzinową 11 euro brutto+ 20 euro dieta netto za przepracowany dzień+ opłacone zakwaterowanie
• wyjeżdżając otrzymujesz adres zakwaterowania, pod który się udajesz- nie musisz sam organizować zakwaterowania- opłacamy lokum
• z naszym biurem mieszczący się z Weimarze skontaktujesz się zawsze w języku polskim- Koordynatorzy pomogą Ci w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
• Zeitkonto- jednorazowo 15 godzi
OSOBY ZAINTERESOWANE I SPEŁNIAJĄCE WARUNKI OFERTY, PROSZONE SĄ O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: +48576040707 LUB PRZESŁANIE CV- SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjIwNTZfMF8yNjc3
  • • Data aktualizacji:16-11-2018
  • • Data zamieszczenia:09-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt