Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - dystrybutora produktów EKO-BIO dla branży rolnej - osoby do pracy na stanowisku: KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ

Stanowisko:

Kierownik ds. Sprzedaży Międzynarodowej

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: KdsSM/Wro
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
• organizacja i zarządzanie sprzedażą na wybranym rynku zagranicznym,
• udział w opracowywaniu planów sprzedaży na terenie podległych obszarów,
• tworzenie strategii sprzedażowych, rozwijanie sieci sprzedaży,
• realizacja planowanego obrotu,
• sporządzanie raportów sprzedażowych,
• zarządzanie relacjami z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych,
• posiadasz znajomość języków obcych na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (angielski i/lub niemiecki lub inny z uwagi na różnorodność obsługiwanych rynków),
• znasz branżę "agro" na rynku międzynarodowym oraz utrzymujesz relacje z podmiotami z tej branży,
• potrafisz kreatywnie zidentyfikować potrzeby na rynku zagranicznym, aby dostosować lub stworzyć nowe produkty dla danego obszaru,
• jesteś dyspozycyjny i gotowy do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych,
• cechują Cię: wysokie zdolności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność i kreatywność, a także umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• masz doświadczenie w kwestiach formalnych takich jak: certyfikacje i rejestracje produktów - atut mile widziany.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
• pracę w zespole profesjonalistów także w międzynarodowym środowisku,
• konkretny wpływ na opracowanie strategii sprzedażowej na rynkach zagranicznych,
• możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:MjI4NzZfMF8yNzA3
  • • Data aktualizacji:16-11-2018
  • • Data zamieszczenia:08-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt