Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - umowa o pracę.

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: Byd091118ppump
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zawsze wolne weekendy,
  • zagwarantowany dodatek nocny,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Wymagania:

Zadania:
  • odbieranie gotowych elementów,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie,
  • etykietowanie.

Oferujemy:

Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • możliwość pracy na 3 zmianach,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.
Aplikując do nas przez formularz masz pewność, że: - Twoje dane są i zawsze będą bezpieczne
- Możesz brać udział z kilku rekrutacjach zgodnych z twoimi oczekiwaniami
- Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych ofertach. Osoby z naszej bazy otrzymują 70 % więcej ofert pracy.
- Twoje CV zostaje w naszej bazie kandydatów, nie musisz martwić się o wydruk przed spotkaniem.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk4MjJfMF8yNzI0
  • • Data aktualizacji:16-11-2018
  • • Data zamieszczenia:09-11-2018

FAQ-Pomoc Kontakt