McDonalds Polska

Chcesz pracować w poszczególne dni tygodnia lub same weekendy.
Witamy w McDonald "
Poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pracownik Restauracji
Możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Puławy

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
• przygotowywanie produktów
oraz obsługa urządzeń
• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i
wydawanie zamówień
• prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji
• przyjęcie i rozładunek dostaw

Wymagania:

• pozytywnego nastawienia do pracy i Gości w restauracji
• książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• ukończone 18 lat

Oferujemy:

• pełne wdrożenie do pracy, szkolenia
• stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym
doświadczeniem czy wykształceniem
• realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji
• uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w
oparciu o umowę o pracę)
• elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi
zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MTk5NDZfMF8yNDQ5
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt