CCIG Group

Poszukujesz pracy? A może nie jesteś zadowolony z obecnego zatrudnienia? Przyjdź do Nas i zobacz jakie korzyści mamy dla Ciebie!
Poszukujemy osób zaangażowanych w pracę, sumiennych i systematycznych.
Spełniasz te trzy warunki? To właśnie Ciebie szukamy!
My nie wymagamy doświadczenia - oferujemy pełny pakiet szkoleń, który pozwoli Wam to doświadczenie zdobyć.

Stanowisko:

Praca dla Każdego!

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Decydując się na pracę u Nas zapewnimy Ci:

Wymagania:

- elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć oraz szkoły czy też uczelni
- wynagrodzenie: podstawa + premie
- ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenie
- świetna lokalizacja - nowoczesne biuro
- atmosfera - posiadamy świetną atmosferę bez-korpo zasad
- od nowego roku stała stawka godzinowa -14,70zł brutto.

Oferujemy:

Pozytywnie rozpatrujemy osoby młode jak i dojrzałe. To ile masz lat nie ma dla Nas większego znaczenia. U Nas cenimy sobie chęć do pracy.
Nie czekaj tylko wyślij Nam swoje CV już teraz! To właśnie na Ciebie czekamy!
Chcesz o coś zapytać?
Napisz do nas na czacie! https://lc.chat/now/1553551/4

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:MjM0NTVfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt