CCIG Group

Dla nas bardzo ważne jest pozytywne nastawienie, koncentracja na własnych celach, ale też zrozumienie dla celów biznesowych, świadomość, czego chcemy się nauczyć oraz co osiągnąć, co takiego sprawia, że mogę wykonywać swoje zadania codziennie lepiej. To właśnie o tym rozmawiamy podczas spotkań rekrutacyjnych.
Rozwijaj się z nami i zdobywaj cenne doświadczenie!

Stanowisko:

Ta oferta to strzał w 10!

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stałą stawkę 14,7 zł za godzinę
  • liczne konkursy i atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe
  • stabilne warunki zatrudnienia (odprowadzamy składki ZUS oraz ubezpieczenie chorobowe)
  • szkolenie wdrażające
  • stałą opiekę i pomoc kolegów z zespołu i Team Leadera
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w energicznym zespole w kameralnej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną lokalizację (ścisłe centrum)
  • stażowe, które podniesie Twojego wynagrodzenie
  • dofinansowanie do biletu miesięcznego lub akademika

Wymagania:

Idealny kandydat:
  • posiada status osoby uczącej się,
  • ma wolne min. 20 h w tygodniu i dwie soboty w miesiącu,
  • jest chętny do nauki i poznania nowych osób,
  • chce dużo zarabiać.

Oferujemy:

Jesteś otwarty/a na nowe wyzwania? Nie ma dla Ciebie rzeczy trudnych? Szybko orientujesz się w nowym otoczeniu? Jesteś spostrzegawczy/a? Lubisz nawiązywać nowe znajomości?
Jeśli tak - jesteśmy podobni, więc dołącz do nas jako Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta:
- kontaktuj się ze stałymi klientami,
- buduj pozytywne i długotrwałe relacje.
Chcesz o coś zapytać?
Napisz do nas na czacie! https://lc.chat/now/1553551/4

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MjM0NjRfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt