CCIG Group

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

Stanowisko:

Uczysz się? Studiujesz? Pracuj z nami! - Doradca Klienta

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
TWOJE ZADANIA:
  • Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi (w zależności od projektu)
  • Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach
  • Realizacja celów wyznaczonych przez TM
  • Dbałość o pozytywną komunikację z klientami

Wymagania:

OCZEKUJEMY:
  • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Zaangażowania w powierzone zadania oraz odpowiedzialnego podejścia do pracy
  • Dyspozycyjności na poziomie 110 RBH/MC wliczając w to możliwość pracy w weekendy
  • Pełnej dyspozycyjności w okresie pakietu wdrożeniowego
  • Umiejętności swobodnej komunikacji
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę
  • Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
  • Elastyczny grafik
  • Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier
  • Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3, kawę, herbatę.
  • Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
  • Pracę w centrum
  • Pracę z najlepszymi na rynku!
Masz pytania? Zapraszamy na czat https://lc.chat/now/1553551/4 :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:MjM0NzNfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:06-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt