Jaga Temp sp. z o.o.

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Stanowisko:

Operator wózka widłowego 20zł/h umowa o pracę

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Miejsce pracy: Koninko k. Poznania
Dogodny dojazd autobusami z Ronda Rataje.
Zadania:
- obsługa wózka widłowego niskiego składowania.

Wymagania:

Wymagania:
- wysoka motywacja do podjęcia pracy
- dyspozycyjność do pracy na pół lub pełen etat (pon.-pt.)
- uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy:

Oferujemy:
- stałą pracę (możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po minimum 3 miesiącach)
- pracę trzyzmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
- umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową 20 zł brutto.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MjcxNDBfMF8yNTk3
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt