Pizza Hut

# TaPracaNasKręci
W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.
POZNAJ PRZEPIS NA UDANĄ KARIERĘ ZACZYNAJĄC OD STANOWISKA :

Pracownik Restauracji Pizza Hut Katowice Centrum Handlowe Libero

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: kucharz
Przed Tobą praca w pełnym energii Zespole, w pozytywnej atmosferze, a na dodatek:
  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie
  • Możliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce kariery
  • Zniżka BonAmPetit do kawiarni Starbucks, restauracji KFC, Burger King i Pizza Hut
  • Nagrody za osiągnięcia i konkursy
  • Premia za polecanie przyjaciół do pracy
  • Inspirujące szkolenie
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Karta MultiSport
  • Pakiet medyczny

Wymagania:

Karierę w Pizza Hut rozwijamy w oparciu o :
  • Wyśmienitą obsługę naszych Gości
  • Szacunek do standardów jakości
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Pozytywną energię i umiejętność współpracy w Zespole

Oferujemy:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli jesteś:
  • Gotowy do nauki i nowych wyzwań
  • Otwarty i komunikatywny

Cenimy osobowości, nie pozycje w CV.
Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MjY3NDZfMF8yNjA5
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt