KFC

W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Stanowisko:

KFC Konserwator Ełk

Miejsce pracy: Polska, warmińsko-mazurskie, Ełk

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje zadania:
Bieżące prace naprawcze w restauracjach, zgodne z ich zapotrzebowaniami.

Wymagania:

Wymagania:
  • drobne naprawy hydrauliczne,
  •  prace ogólnobudowlane: malowanie, wymiana kasetonów, wymiana żarówek w lampach sufitowych itp.

  • uprawnienia elektryczne: wymiana opraw w sprzętach z oświetleniem, wymiana gniazdek, wymiana włączników w maszynach itp

Oferujemy:

  1. Możliwe przeszkolenie z doświadczonym konserwatorem ze sprzętów znajdujących się w restauracji.
  2. Otrzymasz od nas u stabilne zatrudnienie. W KFC gwarantujemy pensję na czas. Dotrzymujemy słowa!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:część etatu
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:NDI0MzJfMF8yNjEw
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt