KFC

W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Stanowisko:

Restauracja KFC Praca - Ełk

Miejsce pracy: Polska, warmińsko-mazurskie, Ełk

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje zadania
• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania:

Jeśli jesteś:
• gościnny - bo u nas to podstawa
• zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!
• Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie

Oferujemy:

Oferujemy:
1. Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz
2. Grafik dostosowany do Twoich potrze
3. Posiłek pracowniczy
4. Atrakcyjny system premiowy
5. Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
6. Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
7. Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego
Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych i po 50 roku życia.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:NDI0NDNfMF8yNjEw
  • • Data aktualizacji:11-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt