KFC

W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!
Restauracje KFC w Warszawie zatrudnią Hostessy.
Z NAMI POGODZISZ PRACĘ ZE STUDIAMI - WYRÓŻNIA NAS ELASTYCZNY GRAFIK
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Stanowisko:

Zatrudnimy Hostessy do Restauracji KFC w Warszawie

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje zadania:
- Przyjmowanie zamówień od Gości na aplikacji mobilnej,
- Promowanie aplikacji i pomoc w jej zainstalowaniu,
- Promowanie wśród Gości możliwości składania zamówień w kioskach elektronicznych.

Wymagania:

Wymagamy:
Komunikatywnej osoby, pełnej pozytywnej energii, która nie boi się nowych wyzwań i kontaktu z ludźmi!

Oferujemy:

Oferujemy:
1. Umowę zlecenie.
2. Grafik dostosowany do Twoich potrzeb.
3. Posiłek pracowniczy.
4. Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach.
5. Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową.
6. Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego.
Jeśli masz ochotę na ciekawe wyzwania w międzynarodowej firmie, ta praca jest właśnie dla Ciebie.
Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:NDI0NThfMF8yNjEw
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt