LSJ HR Group

Poszukujemy osób chętnych do rozwoju w zakresie księgowości. Nowo zatrudniona osoba będzie pracować na stanowisku:

Stanowisko:

Junior Accountant

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Bezpośredni kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami w j. angielskim oraz polskim
  • Udzielanie wsparcia i odpowiedzi na zagadnienia związane z obszarem zobowiązań, należności lub księgi głównej
  • Księgowanie dokumentów w programie SAP
  • Udział w wewnętrznych projektach i inicjatywach

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Wiedzy dotyczącej zagadnień z dziedziny rachunkowości - mile widziane ukończone studia kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym/ bardzo dobrym
  • Dobrej znajomości MS Excel
  • Chęci rozwoju oraz zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Systematyczności oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

Co gwarantujemy po zatrudnieniu?
  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości - styczność z różnorodnymi procesami
  • Realizację ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
  • Prywatną opiekę medyczną

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MjE5NThfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt