LSJ HR Group

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy w księgowości do wsparcia przy codziennych operacjach z zakresu księgowości. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona na stanowisku:

Stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń i należności

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Monitorowanie płatności
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Wystawianie zbiorczych faktur korygujących
  • Przygotowanie przelewów wychodzących

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Znajomości przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • Chęci pracy w firmie zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu

Oferujemy:

Czego możesz oczekiwać?
  • Zatrudnienie w firmie z 65-letnią tradycją i o rozpoznawalnej w całej Polsce marce
  • Pracy w miejscu,które nieustannie się rozwija i podnosi standardy
  • Współpracy z kompetentną, doświadczoną i komunikatywną Główną Księgową, która chętnie dzieli się wiedzą

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MjE5NjlfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt