LSJ HR Group

Firma specjalizująca się w produkcji rozdzielnic elektrycznych poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Project Manager Electrical Designer

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin centrum

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 4440
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad projektami oraz projektowanie rozdzielnic dystrybucyjnych i sterowniczych NN
  • Opracowywanie dokumentacji dla działów produkcyjnych
  • Nadzór techniczno-jakościowy
  • Sporządzanie ofert (rysunki, lista narzędzi) i kompleksowa obsługa Klienta zagranicznego
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Tworzenie i monitorowanie zamówień ( bom, instrukcje, rysunki itp.)

Wymagania:

Oczekiwania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku Projektant Project Manager min 4 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów E-plan lub SEE Electrical

Oferujemy:

W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobre warunki socjalne, pracy i wynagradzania
  • Pracę i rozwój w międzynarodowym zespole inżynierskim
  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie wymiana wiedzy oraz doświadczeń
  • Codzienny kontakt z przełożonym w sprawie realizowanych projektów
  • Pracę w firmie gdzie każdy dzień jest inny i przynosi nowe wyzwania :)
  • Możesz liczyć na integracje, Christmas party and BBQ

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjE5NzhfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt