Konsalnet Holding S.A.

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Stanowisko:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zatrudnimy Kwalifikowanych pracowników ochrony na obiekty handlowe na ul. Radzymińską oraz w Ząbkach.

Wymagania:

  • niekaralność
  • aktualnego wpisu na listę pracowników kwalifikowanych ochrony fizycznej
  • zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

Stawka od 13,50zł netto.
Praca w systemie dziennym.
Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 697 660 949

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Ochrona - security
  • • Nr Ref.:Mjk2MDJfMF8yNjM4
  • • Data aktualizacji:13-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt