IMAR SERVICE GROUP

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Stanowisko:

Pracownik Produkcji / Operator Linii

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres obowiązków:
  • Samodzielna praca na wybranych liniach,
  • Wykonywanie przezbrojeń na liniach,
  • Samodzielne ocenianie wyrobu gotowego i podejmowanie działań interwencyjnych,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Pakowanie produktów zgodnie ze specyfikacją,
  • Realizację planu produkcyjnego.

Wymagania:

Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy,
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (Poniedziałek - Piątek).

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe 3250 PLN brutto + premia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
W przypadku dodatkowych pytań lub złożenia aplikacji zapraszamy do kontaktu mail: rekrutacja(a)imar.com.pl lub pod numerem telefon 573 444 505.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTkzNzBfMF8yODIx
  • • Data aktualizacji:12-12-2018
  • • Data zamieszczenia:05-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt