McDonalds Polska

Szukasz firmy, w której wykorzystasz umiejętność budowania relacji i wrodzony optymizm? Chcesz
rozwinąć umiejętność komunikacji i współpracy? Szukasz miejsca, w którym dostaniesz
odpowiedzialne zadania i zaufanie ze strony przełożonych?
Witamy w McDonald's!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Lider Gościnnośći

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Tarnów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: Miejsce pracy ul. Szkotnik
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)
Za co będziesz odpowiadać?
  • tworzenie atmosfery i pozytywnych doświadczeń gości w restauracji poprzez aktywne nawiązywanie kontaktu
  • budowanie ich pozytywnych doświadczeń
  • zapewnianie gościom spersonalizowanej obsługi
  • współpracę z innymi pracownikami oraz kadrą menedżerską restauracji

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  • ponadprzeciętnych umiejętności nawiązywania relacji
  • otwartości na ludzi i ich potrzeby
  • dzielenia się entuzjazmem i wprowadzania pozytywnej atmosfery w restauracji
  • mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w pracy z ludźmi

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju na stanowiska managerskie i kierownicze w obrębie restauracji - zobacz więcej: https://praca.mcdonalds.pl/co-oferujemy
  • odpowiedzialność za całokształt doświadczeń gości restauracji
  • możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń z różnych obszarów zarządzania
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
  • uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • NOWE atrakcyjne wynagrodzenie!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MjIwMDhfMF8yNDMz
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt