CCIG Group

Praca w centrum dla STUDENTÓW!

Stanowisko:

Hoł Hoł Hoł - fajna praca dla Ucznia/Studenta

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Do największego Call Center w Polsce poszukujemy, osób na stanowisko TELEFONICZNEGO DORADCY KLIENTA!
Jesteś osobą:
- Ambitną
- Twoja kultura osobista jest na wysokim poziomie
- Chcesz się rozwijać
- Jesteś otwarty na zmiany
- Płynnie posługujesz się językiem polskim
To właśnie na Ciebie czekamy!

Wymagania:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Obsługa klienta zgodnie z standardami firmy
- Dobranie najkorzystniejszej oferty dla klienta
- Aktywna sprzedaż produktów, które oferuje firma przy użyciu potencjalnej bazy klientów
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

Oferujemy Ci:
- Elastyczny grafik, sam go ustalasz z tygodnia na tydzień!
- Regularne wypłaty
- Wynagrodzenie podstawowe+premie
- Możliwość rozwoju
Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj za pomocą serwisu!
Masz pytania? Zapraszamy na czat https://lc.chat/now/1553551/4 :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:MjM0OTRfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt