Jaga Temp sp. z o.o.

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Operator wózka widłowego wysokiego składu
Miejsce pracy: Radonice k. Błonia/Grodziska Maz.

Operator wózka widłowego - 21 zł brutto/h + premia - JEDNA ZMIANA - Błonie

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania:
- obsługa wózka widłowego - wstawianie/zdejmowanie palet
- kompletowanie zamówień

Wymagania:

Wymagania:
- pełna dyspozycyjność
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stałą pracę
- stawkę godzinową 21 zł brutto/h
- PREMIĘ w wysokości 400 zł brutto
- pracę w godzinach 12:00-20:00
- wolne weekendy
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 576-313-397.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjcxNzNfMF8yNTk3
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt