LSJ HR Group

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy w księgowości do wsparcia przy codziennych operacjach z zakresu księgowości. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona na stanowisku:

Stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym, podatkowym oraz zgodnie z wewnętrznymi procedurami spółki
  • księgowanie faktur zagranicznych i krajowych (zakup i koszty),
  • rozliczanie międzyokresowe kosztów
  • wystawianie faktur oraz faktur korygujących
  • kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami
  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych
  • sporządzanie sprawozdań do NBP
  • wycena bilansowa należności i zobowiązań
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej / Księgowego - wymagane doświadczenie z firmy produkcyjnej (warunek konieczny)
  • wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • znajomości przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • chęci rozwoju zawodowego

Oferujemy:

Czego możesz oczekiwać?
  • Zatrudnienie w firmie z 65-letnią tradycją i o rozpoznawalnej w całej Polsce marce
  • Pracy w miejscu,które nieustannie się rozwija i podnosi standardy
  • Współpracy z kompetentną, doświadczoną i komunikatywną Główną Księgową, która chętnie dzieli się wiedzą

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MjIwMTVfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:07-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt