Konsalnet Holding S.A.

Firma Konsalnet zatrudni Pracownika do działu systemów telekomunikacyjnych:
Wymagania :
- podstawowa znajomość zagadnień elektrotechnicznych, obsługi komputera i zasad montażu instalacji niskoprądowych
- prawo jazdy kat B
- brak karalności
- brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów
- sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami serwisowymi, zdolności manualne
- gotowość do wyjazdów służbowych (ok. 20-30% czasu pracy),
- dodatkowa wiedza z zakresu teleinformatyki, uprawnienia do 1kV - mile oczekiwana
- Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
Warunki zatrudnienia i pracy:
- umowa o pracę
- praca w Warszawie (dzielnica Wola), w godzinach 8-16, weekendy wolne, brak dyżurów, z wyłączeniem wyjazdów, teren kraju
- dodatkowe profity socjalne dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
- telefon komórkowy, Internet mobilny
Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie swojego CV

Stanowisko:

Technik systemów telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:

Wymagania:

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Telekomunikacja
  • • Nr Ref.:Mjk2NjBfMF8yNjM4
  • • Data aktualizacji:11-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt