Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku:

Stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PM/Wro
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • zarządzanie produktami finansowymi w zakresie realizacji określonych dla nich planów sprzedaży,
  • współudział w tworzeniu strategii produktowej,
  • optymalizacja dotychczasowych produktów,
  • analiza potrzeb rynku, a także badanie działań rynku konkurencyjnego,
  • tworzenie analiz finansowych dla produktów przy wsparciu Działu Analitycznego,
  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz Grupy,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń,
  • budowanie trwałych relacji z Klientami na zewnątrz i wewnątrz Grupy.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • posiadasz znajomość innowacyjnych rozwiązań na rynku finansowym, usprawniających cały proces obsługi produktów finansowych - atut mile widziany,
  • cechują Cię: komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętności budowania, a także utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • dobrze się czujesz zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się instytucji finansowej,
  • atrakcyjne szkolenia biznesowe,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka zdrowotna),
  • narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków służbowych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:MjM0ODRfMF8yNzA3
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt