EWC SP. Z O.O.

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta -producenta szyb samochodowych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Komorniki

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.012.WRO
OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej
Nr ref.: EWC.012.WRO
Wynagrodzenie: 2500 zł brutto/miesiąc + stała premia 300 zł brutto + 20% premii za obecność + 500 zł brutto premia kwartalna
Czas pracy: 12h (3 dni pracy, 3 dni wolnego)
Obowiązki:
• obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
• przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy
• dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
• zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie z wymaganiami klientów
• raportowanie danych produkcyjnych

Wymagania:

Wymagania:
• Inicjatywa, odpowiedzialność, zaangażowanie, chęć do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w międzynarodowym środowisku
• możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• 50% dofinansowanie do posiłków
• 12h system pracy (4-brygadówka - 3 dni pracy, 3 dni wolnego)
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację.
tel.: +48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk2MTlfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt