EWC SP. Z O.O.

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta - polskiego przedsiębiorstwa farmaceutyczno-chemicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Aparatowy (Produkcja farmaceutyczna)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.011.WRO
Miejsce pracy: Wrocław
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
Nr ref.: EWC.011.WRO
Wynagrodzenie: 3500 zł brutto/miesiąc
Obowiązki:
• wykonywanie czynności technologicznych w Dziale Syntez Technicznych zgodnie z wymaganiami z GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania w przemyśle farmaceutycznym)
• obsługa urządzeń produkcyjnych (m.in.: reaktory do syntezy chemicznej, krystalizator, wirówka, suszarka, granulator)
• wypełnianie bieżących raportów produkcji oraz kart pracy i czyszczenie urządzeń produkcyjnych
Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym w zależności od harmonogramu produkcji

Wymagania:

Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze lub techniczne, mile widziane techniczne chemiczne
• dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania kontaktów
• zaangażowanie, samodzielność
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

Oferujemy:
• pracę firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój, ceniącej kreatywność pracowników
• atrakcyjne warunki finansowe
• rozwój zawodowy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
• umowę o pracę
• pakiet socjalny
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację.
tel.: +48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk2MjlfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt