EWC SP. Z O.O.

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta - polskiego producenta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Stanowisko:

Ustawiacz wtryskarek / Наладчик производсвенных машин

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.010.WRO
Miejsce pracy: Wrocław (Pilczyce)
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
Nr ref.: EWC.010.WRO
Wynagrodzenie: 5500 zł brutto/miesiąc + premia 600 zł brutto
Obowiązki:
• zmiana form na wtryskarkach,
• przygotowanie form wtryskowych do przezbrojenia,
• zabezpieczenie i konserwacja form,
• rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas procesu produkcyjnego,
• odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń wspomagających proces wtrysku, utrzymanie porządku na stanowiskach pracy.
• bieżąca kontrola stanu technicznego form w celu optymalizacji procesu wtrysku
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie (mechaniczne, elektrotechniczne)
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• znajomość obsługi wtryskarek marek: Engel, Krauss Maffei, Negri Bossi
• znajomość obsługi robotów Engel oraz Sepro
• znajomość budowy form wtryskowych
• znajomość zagadnień mechanicznych (ze wskazaniem na hydraulikę)
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane)
• sumienność, dokładność, odpowiedzialność
Oferujemy:
• pracę firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój, ceniącej kreatywność pracowników
• bardzo atrakcyjne warunki finansowe
• rozwój zawodowy, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
• umowę o pracę
• pakiet benefitów
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację.
tel.: +48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:

EWC агентство по временному трудоустройству № 17377 занимаемся набором людей для работы на должность:
НАЛАДЧИК ПРОИЗВОДСВЕННЫХ МАШИН
место работы - Вроцлав
ТРУДОУСТРОЙСТВО НЕПОСРЕДСТВЕННО В ФИРМЕ!
Nr. ref.: EWC.010.WRO
Зарплата: 5500 зл брутто/мес.+ премия 600зл брутто
Описание работы:
• изменение пресс-форм на литьевых машинах,
• подготовка пресс-форм для переоборудования,
• обслуживание пресс-форм,
• устранение текущих проблем, возникающих во время производственного процесса,
• ответственность за безопасность, качество, производительность, состояние машин и оборудования, поддерживающих процесс литья, поддержание порядка на рабочих местах.
• текущий контроль технического состояния пресс-форм для оптимизации процесса литья
Требования:
• образование (механик и электротехник)
• приветствуется опыт работы на аналогичной должности
• знание эксплуатации литьевых машин марок: Engel, Krauss Maffei, Негри Босси
• знание обслуживания роботов Engel и Sepro
• знание изготовления пресс-форм
• знание механических вопросов (с указанием на сантехнику)
• разрешения для обслуживания погрузчиков и кранов (приветствуется)
Мы предлагаем:
• легальное трудоустройство (umowa zlecenie)
• предоставляем жилье.
• оформляем приглашение бесплатно.
Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме на электронный
тел: +48 737 472 890 (Viber, WhatsApp)
Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.

Oferujemy:

Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk2MzlfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:07-12-2018
  • • Data zamieszczenia:06-12-2018

FAQ-Pomoc Kontakt