LSJ HR Group

Firma budowlana odpowiedzialna za realizację projektów tj: hale przemysłowe/ biurowce poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Inżynier budownictwa - instalacje sanitarne/grzewcze

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w zakresie instalacji wodno kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- Sporządzanie harmonogramów kontraktacji oraz realizacji
-Weryfikację projektów
- Sporządzanie przedmiarów i kalkulacji

Wymagania:

Co proponujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Benefity pozapłacowe w tym prywatną opiekę zdrowotną
- Udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów
- Pracę w zgranym zespole

Oferujemy:

- Posiadasz adekwatne doświadczenie zawodowe
Dodatkowym atutem będzie znajomość programu NORMA PRO
Kontakt: 508 144 900

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MjIzMzZfMF8yNjI2
  • • Data aktualizacji:08-02-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt