Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - niemieckiej firmy działającej w branży usług sanitarnych, budowlanych, mechanicznych - osoby do pracy, na stanowisku:

Stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: zagranica, , Niemcy - cały kraj

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: Lakiernik/Niemcy
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • przygotowanie powierzchni pojazdów, nakładanie powłok lakierniczych,
  • czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych,
  • drobne prace naprawcze.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • znasz j. niemiecki na poziomie dobrym lub komunikatywnym (A2/B1),
  • posiadasz doświadczenie na w/w stanowisku,
  • wykształcenie mile widziane kierunkowe,
  • cechuje Cię odpowiedzialność i samodzielność w pracy,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką, bezterminową umowę zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, premie, dodatek świąteczny, urlop pełnopłatny,
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:MjQ2NDZfMF8yNzA3
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:11-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt