EWC SP. Z O.O.

Dla naszego Klienta - dużego producenta elementów z tworzyw sztucznych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko:

Produkcja - Operator druku 3D / Рабочий на производстве

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Smolec

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.015.WRO
miejsce pracy - Smolec /Wrocławia
Nr ref.: EWC.015.WRO
Czas pracy - 8 h, możliwość nadgodzi
Wynagrodzenie - 2530 zł brutto/m-c + premie
Premie frekwencyjna (100 zł netto)
Premia jakościowa (100 zł netto)
Zmianowość - 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
Zakres obowiązków:
- montaż elementów złożeniowych zgodnie z wytycznymi i dokumentacją
- nadruk odpowiednich elementów zgodnie z wytycznymi i dokumentacją
- kontrola jakości wytwarzanych wyrobów w odniesieniu do wymagań
- rework wyrobów zgodnie z wytycznymi
- segregacja odpadów
- konfekcja i pakowanie wyrobów gotowych
- aportowanie wyników pracy bezpośredniemu przełożonemu
- realizacja zadań zleconych przez przełożonego
- uzupełnianie wymaganej dokumentacji
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
- zgoda na pracę w systemie 3 zmianowym
- zdolności manualne
- odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie, rzetelność
- otwartość na zmiany i rozwój własnych umiejętności
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzi
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i
kwalifikacji
- miesięczną premia jakościowa
- miesięczną premię frekwencyjną
- możliwość rozwijania kwalifikacji zawodowych
- możliwość awansu
- możliwość dofinansowania dojazdu
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację
tel.: +48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:

Для нашего Клиента - крупного производителя пластиковых компонентов мы ищем сотрудников на должность:
Рабочий на производстве - Оператор 3D-печати
место работы - Смолец/ Вроцлав
Время работы - 8 часов, возможность сверхурочных
Вознаграждение - 2530 PLN брутто / м-c + премии
премия за посещение (100зл нетто)
премия за качество (100зл нетто)
График — 3 смены (6-14, 14-22, 22-6)
Обязанности:
- сборка элементов в соответствии с инструкциями
- печать соответствующих элементов в соответствии с документацией
- контроль качества выпускаемой продукции в соответствии с требованиями
- разделение отходов
- упакова готовой продукции
- отчетность
- выполнение задач, назначенных руководителем
- выполнение порученных поручений
- завершение требуемой документации руководителем
Требования:
- приветствуется опыт в области производства
- согласие на работу в 3-сменной системе
- ответственность, командная работа, позитивное отношение, честность
- открытость для изменений и развития собственных навыков
- знание польского языка на коммуникативном уровне.
Мы предлагаем:
- стабильная занятость на полный рабочий день
- привлекательная зарплата в зависимости от опыта и квалификации
- ежемесячныея премии
- возможность развивать профессиональную квалификацию
- возможность карьерного роста
- -возможнсть дофинансирования проезда
Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме
тел: +48 737 472 890 (Viber, WhatsApp)
Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.

Oferujemy:

Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk4MzdfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt