EWC SP. Z O.O.

Dla naszego Klienta firmy, która jest przetwórcą spienionego polistyrenu (EPS) notowana na giełdzie w Wiedniu i ma swoje siedziby w Austrii, na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji, we Włoszech i w Rumunii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik produkcji/ Работник производства

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 001
Czas pracy - 8 h,
Wynagrodzenie - 2900 zł brutto/m-c
+ premia
Zmianowość - 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6), praca w soboty wg potrze
Zakres obowiązków:
• odbieranie kształtek styropianowych z podajnika maszyny
• zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji
• wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową
Wymagania:
• rzetelność i zorganizowanie
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność i odpowiedzialność
• gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
• zdolność szybkiego uczenia się
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy:
• umowa o pracę
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzi
• atrakcyjne wynagrodzenie i premia
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:

Для нашего Клиента-компании, которая занимается переработкой полистирола (EPS), акционерного общества имеющего свои филиалы в Австрии, в Венгрии, в Польше, в Словакии, в Италии, и в Румынии, и мы ищем сотрудников на должность:
РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВА
место работы - Лодзь
#40;EWC.001.ŁÓDŹ)
Время работы - 8 ч,
Зарплата - 2900 зл/м-ц брутто
+ премия
график - 3 смены (6-14, 14-22, 22-6), суббота при большом колличестве заказов
Обязанности:
• извлечение модельных деталей из пенополистирола с подающей машины
• обеспечение непрерывности производства в соответствии с планом производства
• производство продукции в соответствии с инструкциями
Требования:
• добросовестность и организованность
• умение работать в команде
• самостоятельность и ответственность
• готовность к работе в системе 3 - смены
• способность быстрого обучения
• приветствуется опыт работы на аналогичной должности
Мы предлагаем:
• трудовой договор
• стабильную занятость, полный рабочий день
• зарплата и премии

Oferujemy:

Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме на электронный.
Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.
Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk4NTZfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt