EWC SP. Z O.O.

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta firmy szwalniczej produkującej pościel oraz inny asortyment na zamówienie, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Stanowisko:

Szwaczka / Швея

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Mierzyce

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.003.ŁÓDŹ
SZWACZKA
miejsce pracy - Mierzyce (pow. wieluński)
#40;EWC.003.ŁÓDŹ)
Wynagrodzenie - 13 zł netto/godzina
Zakres obowiązków:
• Szycie odzieży
Wymagania:
• dobra organizacja pracy
• odpowiedzialność
• doświadczenie w szyciu odzieży z wykorzystaniem maszyn do szycia firmy Juki, Jack. Stębnówki i overlocki
Oferujemy:
• umowę zlecenie
• zapewniamy darmowe mieszkanie
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację:
+48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:

EWC агентство по временному трудоустройству № 17377 занимаемся набором людей для работы на должность:
Швея
место работы - Mierzyce (Wieluń)
EWC.003.ŁÓDŹ
Зарплата: 13 зл нетто в час
Описание работы:
• Пошив одежды
Требования:
• хорошая организация работы
• ответственность
• опыт работы в пошиве одежды с использованием швейных машин фирмы Juki, Jack, оверлок
Мы предлагаем:
• легальное трудоустройство (umowa zlecenie)
• предоставляем жилье.
• оформляем приглашение бесплатно.
Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме
тел: +48 737 472 890 (Viber, WhatsApp)
Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.

Oferujemy:

Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk4NjdfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt