EWC SP. Z O.O.

Dla naszego Klienta z branży kosmetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stanowisko:

Pakowacz kosmetyków / Упаковщик косметики

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wałbrzych

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EWC.006.WRO
miejsce pracy - Wałbrzych
#40;EWC.006.WRO)
Wynagrodzenie: 2250 zł brutto
5 dni w tygodni, 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6
możliwość nadgodzi
Zakres obowiązków:
• pakowanie kosmetyków z linii produkcyjnej
Wymagania:
• chęć do pracy
• zdolności manualne
• dokładność, spostrzegawczość,
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)
Oferujemy:
• umowa o pracę
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzi
• atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację
+48 572 254 233
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:

Для нашего Клиента из индустрии красоты, мы ищем сотрудников на должность:
Упаковщик косметики
Место работа: Wałbrzych (Валбжих)
Заработная плата: 11 zł злотых нетто/час, 5 дней в неделю, 2 смены: 6-18, 18-6 возможность надчасов.
Обязанности:
• Упаковка косметики с линии производственной
Требования:
• желание работать
• точность, внимательность,
• готовность к работе в системе две смены ежегодно производят (6-18; 10-22)
Мы предлагаем:
• стабильную занятость
• договор umowa zlecenie
• дофинансирование до жилья (400зл)
Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме
Viber +48 737 472 890
Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.

Oferujemy:

Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk4NzZfMF8yNzI3
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt