Sklepy Komfort S.A.

Obecnie do naszego sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Gliwice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Możesz realizować się w:
• Efektywnym zarządzaniu podległym personelem
• Profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta
• Analizie oraz realizacji wskaźników KPI
• Administrowaniu dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną
• Zarządzaniu odpowiednim poziomem zatowarowania
• Dbaniu o zgodny ze standardami wizerunek salonu - VM

Wymagania:

Podejmij wyzwanie, jeśli masz:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
• Wykształcenie minimum średnie
• Nastawienie na sprzedaż i osiąganie wysokich wyników
• Sprawność w organizowaniu swoich zadań
• Umiejętność obsługi komputera
• Wiedzę na temat grupy produktów (mile widziana)
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Mamy dla Ciebie:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkach
• Realną szansę rozwoju w ramach ścieżki kariery
• Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych
• Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia
• Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty
• Udział w eventach - jak np. Bussiness Ru
• Konkursy sprzedażowe
• Bony świąteczne

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MTk4NTJfMF8yODA1
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:11-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt