GWD Concept

Displate to platforma e-commerce, która zrzesza artystów z całego świata po to, żeby ich dzieła drukowane na metalu upiększały życie ludzi na całym świecie.
Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy:

Stanowisko:

E-commerce Specialist

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania:
  • prowadzenie AB testów, optymalizację conversion rate strony internetowej
  • obsługę CMS, zmianę i optymalizację wyświetlania banerów na stronie
  • analizę danych za pomocą Google Analytics
  • aktualizację danych dotyczących prowadzonych promocji sprzedażowych
  • raportowanie bieżącej działalności i efektywności sklepu Internetowego

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajmość HTML5 i CSS3
  • dobrej znajomości Google Analytics
  • znajomości specyfikacji oraz doświadczenia w obsłudze systemów CMS
  • umiejętności zrozumienia problemów i potrzeb użytkownika oraz przełożenia ich na propozycje konkretnych rozwiązań i ich wdrażanie
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu AB testów strony internetowej.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku we współpracy z naszymi globalnymi partnerami biznesowymi
  • stabilne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • kreatywne biuro w centrum Warszawy
  • najlepszą kawę w mieście :)
  • świeże owoce
  • biblioteczkę firmową
  • płaską strukturę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MTkzOTZfMF8yODEx
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt