Fenix S.A.

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.
Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Włocławek

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres obowiązków:
- pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji
- Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

Wymagania:

Wymagania:
- gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:
- szybki rozwój zawodowy w firmie o renomowanej pozycji w międzynarodowym środowisku
- zagwarantowane szkolenia wstępne
- opieka doświadczonych trenerów w początkowym okresie pracy
- wysoki poziom bezpieczeństwa
- nagradzanie kreatywności pracowników
- możliwość awansu
- bezpłatny transport dla osób z Włocławka i okolic
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIO PRZEZ ZAKŁAD !!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk1OTNfMF8yODQy
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt